نمایشگاه

نمایشگاه قطعات شیراز - 96

۱۳۹۶-۰۵-۰۵ / ۱۳:۰۳

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو ۴ تا ۷ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس شروع به کار کرد.

نمایشگاه ساعت 18 روز چهارشنبه 4 مردادماه با حضور مقامات استانی افتتاح شد و همه روزه از ساعت 17 تا 22 پذیرای علاقمندان است.

عبدالناصر اسکندری مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس می‌گوید: هر ساله نمایشگاه قطعات خودرو همزمان با نمایشگاه خودرو برگزار می‌شد اما امسال این دو نمایشگاه به صورت مجزا برگزار شد و نمایشگاه خودرو در تاریخ 27 تا 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برپا شد.

در این نمایشگاه قطعات موتوری، قطعات برقی و باتری، روانکارها و روغن موتور، قطعات لاستیکی، تایر و تیوب، سیستم‌های صوتی، لوازم ردیابی و امنیتی و غیره عرضه می‌شود.

معرفی توانمندی‌های شرکت‌کنندگان، ارتقا تولیدات داخلی، نمایش کالاها و خدمات مرتبط با خودرو، افزایش سطح رقابت بین شرکت‌های مختلف، ایجاد بازار جدید برای تولیدکنندگان، معرفی محصولات جدید، شناسایی ظرفیت‌های تولیدکنندگان داخلی و خارجی از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک نیز همچون سنوات گذشته در نمایشگاه خودرو شیراز 96 حضور دارد و پذیرای شما عزیزان در غرفه خود میباشد.

غرفه گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک در نمایشگاه شیراز واقع در سالن حافظ غرفه 108 میباشد و از ساعت 17 الی 22 در تاریخ 4 تا 7 مرداد منتظر حضور کرمتان هستیم.

تصاویر روز اول:

تصاویر روز دوم:

لوح سپاس

لوح سپاس شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز - مرداد 96

http://www.zomorodyadak.ir/con?naapi=15839

دانلود اپلیکیشن اندروید زمردیدک

معرفی گروه‌تولیدی‌صنعتی زمردیدک

در تماس باشید

آدرس: شهريار، جاده آدران، جنب دانشگاه آزاد، فرعي اول سمت چپ، درب هفتم

تلفکس: 02165627381 - تلفن: 02165628112

ایمیل: info @ zomorodyadak . ir

ساعات کار

مدیریت: شنبه تا پنج شنبه ............ 6:00 تا 17:00

کارخانه: شبانه روز ...................... 24 ساعته

ایام تعطیل: صبح تا ظهر ................ تا 14:00

Top of Page