زمردیدک

زمردیدک در نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی قزوین 96

۱۳۹۶-۱۰-۲۴ / ۰۹:۵۶

گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک تولیدکننده قطعات جلوبندی خودرو در نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی قزوین حضور دارد. این نمایشگاه از تاریخ 26 لغایت 29 دی ماه برگزار میگردد.

تصاویر برگزیده حضور زمردیدک در نمایشگاه قزوین 96:

زمردیدک - سازنده قطعات جلوبندی خودرو در نمایشگاه قزوین

زمردیدک - سازنده قطعات جلوبندی خودرو در نمایشگاه قزوین

زمردیدک - سازنده قطعات جلوبندی خودرو در نمایشگاه قزوین

زمردیدک - سازنده قطعات جلوبندی خودرو در نمایشگاه قزوین

زمردیدک - سازنده قطعات جلوبندی خودرو در نمایشگاه قزوین

نمایشگاه قزوین همواره نمایشگاه مستعدی برای عرض اندام برندهای خودرویی بوده است و گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک، تولیدکننده قطعات جلوبندی خودرو نیز امسال برای معرفی بیشتر برند خود مهمان مردم مهمان‌نواز قزوین خواهد بود.

صنعت خودرو در دنیا اهمیت و جایگاه مناسبی پیدا کرده و از جمله مولفه هایی است که می تواند موجب بالندگی اقتصادی کشورها گردد. برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه صنعت خودرو میتواند به عنوان یکی از روش‌های مهم در معرفی توانمندیهای صنعت خودرو و صنایع وابسته شمرده شود.

نهمین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی از تاریخ 26 لغایت 29 دی ماه به مدت چهار روز در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع با حضور بيش از 40 شرکت‌كننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه، از استان های قزوین، تهران و مازندران خواهند بود که محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

از جمله اهداف برپایی این رويداد می توان به ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخشهای مرتبط با تولید خودروهای سواری و قطعات مرتبط، مانند جلوبندی خودرو، تبادل اطلاعات متخصصان و علاقمندان این صنعت، برقراری ارتباط مستقیم جهت تامین نیاز و دیگر موارد اشاره نمود.

نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی قزوین 96 در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل همیشگی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید دوستداران، فروشندگان لوازم یدکی و متخصصین دایر خواهد بود.

https://www.zomorodyadak.ir/con?naapi=41279

دانلود اپلیکیشن اندروید زمردیدک

معرفی گروه‌تولیدی‌صنعتی زمردیدک

در تماس باشید

آدرس: شهريار، جاده آدران، جنب دانشگاه آزاد، فرعي اول سمت چپ، درب هفتم

تلفکس: 02165627381 - تلفن: 02165628112

ایمیل: info @ zomorodyadak . ir

ساعات کار

مدیریت: شنبه تا پنج شنبه ............ 6:00 تا 17:00

کارخانه: شبانه روز ...................... 24 ساعته

ایام تعطیل: صبح تا ظهر ................ تا 14:00

Top of Page