2552

سیبک زیر کمک پیکان

سیبک زیر کمک پیکان ، از با کیفیت ترین مواد اولیه در شرکت زمردیدک تولید می شود. شرکت زمردیدک تولیدکننده با کیفیت ترین قطعات جلوبندی و سیبک خودرو در کشور دارنده استاندارد ملی ایران

مواد اولیه: فولاد

تعداد در کارتن: 48

کد محصول: 255

گارانتی: یکسال گارانتی تعویض زمردیدک
ضمانت اصالت و بهترین کیفیت

اگر استادکار هستید و درباره این نوع محصول تجربه یا اطلاعات خاصی دارید از این قسمت با دیگران به اشتراک بگذارید تا بهتر شناخته شوید. چنانچه مایلید در مورد دیگر محصولات نظر دهید اینجا کلیک نمایید.

سیبک زیر کمک پیکان:

محل قرار گرفتن سیبک زیر کمک پیکان:

سیبک زیر کمک پیکان قطعه فلزی میباشد که انعطاف بالایی دارد و مااند مفصل عمل میکند و زیر کمک قرار میگیرد.

عملکرد سیبک زیر کمک پیکان:

سیبک زیر کمک هم مانند سایر سیبک ها تشکیل شده از قطعه کروی و بازویی میباشد .سیبک باید به خوبی حرکت بین دو قطعه را با اطمینان و بدون کم ترین اصطکاک انجام دهد. لازم به ذکر است سیبک ها در معرض نیروهای شدید کششی و فشاری و ضربه ای قرار می گیرند و از این رو باید بسیار قطعات مستحکمی باشند.

موارد خرابی سیبک زیر کمک پیکان:

چنانچه سیبک زیر کمک آسیب ببیند، خودروی شما در دست اندازهایی که امروزه کم هم نیست! به اصطلاح "گیج" می شود. کج شدن هر کدام از قطعات جلوبندی خودرو در یکی از زوایای چرخ‌ها تاثیر خواهد داشت بعضی اوقات، در صورت خرابی سیبک و مفصل، همچنین صداهای نا همگون از قسمت جلوبندی خودرو شنیده می شود.

ما به شما توصیه میکنیم از سیبک زیر کمک پیکان با کیفیت استفاده نمایید، زیرا وقتی یک بار از قطعه خوب و با کیفیت استفاده کنید، فقط همان یکبار را هزینه کرده اید ولی چنانچه از قطعات ارزان قیمت و درجه دو استفاده نمایید باعث می شود طی زمان کوتاهی دوباره برای تعویض قطعه اقدام نمایید و علاوه بر اینکه خود قطعه آسیب میبیند باعث آسیب رسیدن به قطعات جانبی آن نیز می شود.

سیبک زیر کمک پیکان زمردیدک همانند دیگر محصولات گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط تعویض می‌باشد. همچنین سیبک زیر کمک پیکان زمردیدک دارای تضمین بهترین کیفیت محصول نیز میباشد.


لطفا نظر کارشناسی خود را درباره عملکرد این محصول ذکر نمایید.


کاراکترهای نوشته شده:

قطعات جلوبندی پیکان، آردی و روآ

معرفی گروه‌تولیدی‌صنعتی زمردیدک

در تماس باشید

آدرس: شهريار، جاده آدران، جنب دانشگاه آزاد، فرعي اول سمت چپ، درب هفتم

تلفکس: 02165627381 - تلفن: 02165628112

ایمیل: info @ zomorodyadak . ir

ساعات کار

مدیریت: شنبه تا پنج شنبه ............ 6:00 تا 17:00

کارخانه: شبانه روز ...................... 24 ساعته

ایام تعطیل: صبح تا ظهر ................ تا 14:00

Top of Page