2572

طبق 206

طبق 206 ، از با کیفیت ترین مواد اولیه در شرکت زمردیدک تولید می شود.شرکت زمردیدک تولیدکننده با کیفیت ترین قطعات جلوبندی و سیبک خودرو در کشور دارنده استاندارد ملی ایران

مواد اولیه: فولاد

تعداد در کارتون: 2 عدد چپ و راست

کد محصول: 257

گارانتی: یکسال گارانتی تعویض زمردیدک
ضمانت اصالت و بهترین کیفیت

اگر استادکار هستید و درباره این نوع محصول تجربه یا اطلاعات خاصی دارید از این قسمت با دیگران به اشتراک بگذارید تا بهتر شناخته شوید. چنانچه مایلید در مورد دیگر محصولات نظر دهید اینجا کلیک نمایید.

طبق 206:

محل قرار گرفتن طبق چپ و راست 206 در پژو 206: طبق چپ و راست 206 قطعه فلزی میباشد و طبق پژو 206 تیپ 5 در دو سر آن بوش های منعطف وجود دارد که مانند زانوی انسان عمل می کند. طبق 206 از یک سو به قطعات متحرک تعلیق خودرو و از سمت دیگر به شاسی خودرو اتصال دارد.

عملکرد طبق 206: طبق 206 اتصال شاسی به قطعات سیستم تعلیق را بر عهده دارد.

موارد خرابی طبق 206: چنانچه طبق 206 آسیب ببیند، ناسازگاری در میزان فرمان دیده می شود، فرمان به سمتی می کشد و ماشین به اصطلاح گیج است و لاستیک سایی اتفاق می افتد.

توصیه ما به شما این است مخصوصا در مورد طبق 206 از با کیفیت ترین برند آن استفاده نمایید، زیرا وقتی یک بار از قطعه خوب و با کیفیت استفاده کنید، فقط همان یکبار را هزینه کرده اید ولی چنانچه از قطعات ارزان قیمت و درجه دو استفاده نمایید باعث می شود طی زمان کوتاهی دوباره برای تعویض قطعه اقدام نمایید و علاوه بر اینکه خود قطعه آسیب میبیند باعث آسیب رسیدن به قطعات جانبی آن نیز می شود.

طبق 206 زمردیدک همانند دیگر محصولات گروه تولیدی و صنعتی زمردیدک دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط تعویض می‌باشد. همچنین طبق 206 زمردیدک دارای تضمین بهترین کیفیت محصول نیز میباشد.

257 2


یاری : مصرف کننده
(جمعه, 24 آبان 1398)
سلام من از فروشگاهی در سیرجان طبق جلو ۲۰۶ خریدم اما ایشان روی یک برگ کاغذ گارانتی ۶ ماهه آنهم فقط بوش های پلاستیکی را مهر و امضا کرد و گفت دارای گارانتی است. راهنمایی فرمائید.


کاراکترهای نوشته شده:

ویدئو قطعات جلوبندی پژو ۲۰۶ (کامل)

چطور از زمردیدک می‌توانم خرید کنم؟

شما از ۲ راه می‌توانید محصولات شرکت زمردیدک را تهیه نمایید:
۱. از طریق نمایندگان شرکت در استان‌ها
۲. تماس با تلفن‌های ۰۲۱۶۵۶۲۸۱۱۲ - ۰۲۱۶۵۶۲۷۳۸۱
چنانچه نماینده شرکت زمردیدک در شهرتان را نمیشناسید با شماره‌های بالا تماس حاصل فرمایید

معرفی گروه‌تولیدی‌صنعتی زمردیدک

در تماس باشید

آدرس: شهريار، جاده آدران، جنب دانشگاه آزاد، فرعي اول سمت چپ، درب هفتم

تلفکس: 02165627381 - تلفن: 02165628112

ایمیل: info @ zomorodyadak . ir

ساعات کار

مدیریت: شنبه تا پنج شنبه ............ 6:00 تا 17:00

کارخانه: شبانه روز ...................... 24 ساعته

ایام تعطیل: صبح تا ظهر ................ تا 14:00

Top of Page