زمرد یدک

تولیدکننده باکیفیت‌ترین قطعات جلوبندی در کشور

نرم افزارهای ارتباطی

جدیدترین نقد و بررسی ها

سیستم سوخت رسانی خودرو گازسوز + اجزاء

تصویر خبر

ایتالیا به عنوان اولین کشور استفاده کننده گاز طبیعی در خودرو شناخته شد این اقدام در اوایل سال 1910 صورت گرفت. در سال 1930 استفاده از گاز طبیعی به صورت چشمگیری در جهان گسترش یافت. در ایران نیز اولین بار در سال 1356 طرح گاز سوز کردن خودرو ها به صورت آزمایشی در شیراز با تبدیل 1200 دستگاه سواری به مرحله اجرا درآمد، همچنین مشابه این طرح در مشهد نیز در سال 1366 اجرا شد.

ادامه مطلب: سیستم سوخت رسانی خودرو گازسوز + اجزاء

سیستم سوخت رسانی انژکتوری، مزایا و معایب

تصویر خبر

امروزه سیستم های سوخت و جرقه با توجه به رشد و پیشرفت خودرو ها جهت تأمین نیاز های مشتریان به سوی سیستم های الکترونیکی و دقیق هدایت شده اند، این سیستم ها باید به گونه ای باشند، که خودرو به صورت حساب شده بهترین شتاب، قدرت، و کمترین مصرف سوخت و حداقل آلودگی را داشته باشد و بتواند به صورت خودکار با محیط های مختلف سازگار شده و همچنین به صورت اتوماتیک تنظیم شود.

ادامه مطلب: سیستم سوخت رسانی انژکتوری، مزایا و معایب

آشنایی با اجزای سیستم سوخت رسانی و تعمیر آنها

آشنایی با اجزای سیستم سوخت رسانی و تعمیر آنها

باک بنزین:

باک مخزنی است که سوخت در ان نگهداری می شود. باک ها باید از جنسی ساخته شوند، تا سوخت را به صورت مناسب نگه داری کنند که معمولاً آنها از فلزات یا پلاستیک می سازند. باک ها باید در برابر صدمات احتمالی و حوادث مقاوم باشد به همین منظور آن را در محل مناسبی در خودرو قرار می دهند. برای جلوگیری از اکسید شدن، سطح داخلی باک را گالوانیزه می کنند.

ادامه مطلب: آشنایی با اجزای سیستم سوخت رسانی و تعمیر آنها

آیا ضدیخ خراب میشود؟

آیا ضدیخ خراب میشود؟

بله با گذشت زمان ضد یخ خراب میشود، ولی در بیشتر خودروهای مدل جدید تا زمانی که کارکرد ماشین به 160000 کیلومتر(100000مایل) نرسیده واتفاق غیر طبیعی هم نیفتاده لازم نیست ضد یخ ماشین را عوض کنید. احتمالا لازم است در خودروهای مدل قدیمی ترچند بار ضد یخ را تعویض کنید. پس برای اطمینان از این امر باید به دفترچه راهنمای خود رویتان توجه کنید. ادامه مطلب: آیا ضدیخ خراب میشود؟

دانلود اپلیکیشن اندروید زمردیدک

معرفی گروه‌تولیدی‌صنعتی زمردیدک

در تماس باشید

آدرس: شهريار، جاده آدران، جنب دانشگاه آزاد، فرعي اول سمت چپ، درب هفتم

تلفکس: 02165627381 - تلفن: 02165628112

ایمیل: info @ zomorodyadak . ir

ساعات کار

مدیریت: شنبه تا پنج شنبه ............ 6:00 تا 17:00

کارخانه: شبانه روز ...................... 24 ساعته

ایام تعطیل: صبح تا ظهر ................ تا 14:00

Top of Page